درباره ما

لیدا ازبکی، کارشناس ارشد آموزش
دکتر شمسایی، مدیر موسسه

محدود کردن زبان برای من همانند محدود کردن جهانم است.
( لودویگ ویتگنشاین)

یادگیری یک زبان جدید همیشه موجب افزایش روحیه و اعتماد به نفش میشود، چون به کمک آن می توانیم دوستانی جدید در دنیایی دیگر و با فرهنگ های مختلف پیدا کنیم و یا چیزهایی جدید از فرهنگ های مختلف یاد بگیرم. می توانیم توانایی های علمی خودمان را افزایش دهیم و آن را در شغل و حرفه خود بکار گیریم. ولی اگر تجربه شما از یادگیری زبان صرفا به دوران دبیرستان و یا دانشگاه برمیگردد و یا از روش‌های قدیمی و خسته‌کننده موسسات سنتی استفاده کردید، احتمالا یادگیری زبان را خسته کننده و فرمول وار میدانید در زبانکده آنلاین ایرانیان روش‌های آموزشی که تاکنون تجربه کرده اید را به طور کامل فراموش کنید زیرا در متد آموزشی نوین این آموزشگاه، شما زبان را به صورت کاربردی یاد خواهید گرفت و از همان جلسات اول لذت صحبت کردن به زبان جدید را تجربه خواهید کرد. تمرکز کلیه دوره ها بر روی افزایش مهارت مکالمه خواهد بود و شما لغات و گرامر را در طول کلاس خواهید آموخت

چرا زبانکده آنلاین ایرانیان؟

زبانکده آنلاین ایرانیان از جدیدترین و حرفه ای ترین پلت فورم های کلاس های مجازی استفاده می کند. کلیه دوره ها به صورت کاملا پویا برگزار می شود به طوری که زبان آموز می تواند در محیطی کاملا زنده، با استاد خود مکالمه صوتی و تصویری  داشته باشد. همانند کلاس های حضوری، سوالات خود را بپرسد و جواب را همان لحظه دریافت کند. کلاس های مجازی، شبیه سازی کلاس های حضوری هستند به گونه ای که زبان آموز می تواند در لحظه تصویر استاد، تخته وایت بورد و متن کتاب را ببیند و با استاد خود مکالمه داشته باشد.

تجربه چندین ساله برگزاری کلاس های مجازی به ما این حقیقت را ثابت کرده است که کلاس هایی با تعداد شرکت کنندگان زیاد با توجه به محدودیت های پهنای باند اینترنت در کشور، نمی تواند کیفیت قابل قبول را داشته باشد. لذا کلیه دوره های این موسسه بسته به انتخاب زبان آموز صرفا به صورت کاملا خصوصی و یا نیمه خصوصی (2نفره ) برگزار می شود.

از دیگر مزایای دوره های آنلاین این موسسه ریکورد شدن کلیه کلاس ها در طول دوره می باشد. این قابلیت به زبان آموز این امکان را میدهد که کلاس ها را بارها و بارها مرور کند. تلفظ صحصیح کلمات را بیاموزد، گرامر جلسه مربوطه را مرور کند و نمونه اسپیکینگ ارائه شده توسط استاد در کلاس درس را تکرار کند.

با اساتید ارشد آکادمی آشنا شوید

جک لی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم است.

 
 

 

 

زویا هنک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم است.

 
 

 

 

 
 

 

 

الکس جونز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم است.

 
 

 

 

 
 

 

 

کریس پارکر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم است.

 
 

 

 

 
 

 

 

به جمع 1152 دانشجوی ما بپیوندید

قوی ترین اساتید زبان با کمک جدید ترین سیستم های مدیریت آموزشی، اینجا در زبانکده آنلاین ایرانیان در کنار هم قرار گرفته اند تا شما در کمترین زمان ممکن به اهدافتان برسید